​CO MOŻEMY DLA PAŃSTWA ZROBIĆ?

Jeśli na Państwa działce znajduje się stanowisko archeologicznearcheolog przyda się już na etapie planowania inwestycji bądź jeszcze przed zakupem takiej działki.

Nasza firma archeologiczna specjalizuje się w kompleksowym doradztwie formalno – prawnym już od samego podjęcia decyzji o inwestycji w miejscu lokacji stanowiska.

Na życzenie Inwestora pełnimy funkcję pełnomocnika w urzędzie podczas dopełniania wszelkich formalności dotyczących badań archeologicznych. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem i złożeniem wniosku o pozwolenie na badania, bądź o zalecania konserwatorskie. Zawsze przygotowujemy kopię dokumentów dla Inwestora. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą kierowników badań posiadających wszystkie uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu badań archeologicznych przy inwestycjach.

Jeśli informacje na stronie nie są dla Państwa wystarczające – prosimy o kontakt. Wyjaśnimy wszystko krok po kroku. Doradzimy i pomożemy. Postaramy się wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące archeologii.